„Pierogi Opata”

„Pierogi Opata”

Restauracja Jubilatka

ul. Krakowska 137

27-660 Koprzywnica

tel. 15 847 61 24

kom. 601 806 427

jubilatka5@wp.pl

www.jubilatka.com

Pierogi przygotowywane są tradycyjnie z nadzieniem z kaszą gryczaną i wiejskim białym serem. Dawniej były one daniem postnym, spożywanym podczas świąt Bożego Narodzenia oraz Wieczerzy Wigilijnej. Dziś nasza restauracja serwuje to danie na życzenie klienta.

 

W naszej ofercie znajduje się ponadto szeroka gama tradycyjnych domowych dań i deserów.  Restauracja Jubilatka chętnie zorganizuje Państwu wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne takie jak: przyjęcia weselne, Komunia Święta, imieniny, urodziny, oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Dla firm przygotujemy spotkania
i bankiety zarówno u nas w Restauracji, jak i również dysponujemy cateringiem. Przez cały czas trwania uroczystości do Państwa dyspozycji jest miła i profesjonalna obsługa. Oferujemy przystępne ceny, bogate menu, oraz gwarantujemy wyśmienita zabawę. Każda imprezę starannie dopasowujemy do charakteru uroczystości, a menu ustalamy indywidualnie, według potrzeb klienta. Z naszych usług korzystają m.in. Urząd Miasta i Gminy w Koprzywnicy, Dom Kultury w Koprzywnicy, Uczelnia Wyższa w Sandomierzu.