Hotel „Argo”

Hotel „Agro”

ul. Mokoszyńska 3

27-600 Sandomierz

tel. (15) 833 31 06

fax: (15) 832 34 00

 hotel.sandomierz@sodr.pl

www.sodr.pl

Cały ośrodek jest przytulny, wyposażony w niezbędne urządzenia, m.in. meble, telewizory, radia, czajniki bezprzewodowe, posiada również małą kawiarenkę. Hotel położony jest w malowniczym zakątku Sandomierza, z dala od ruchliwych ulic, zgiełku miasta i tłumów. Do centrum jest zaledwie 3km i można tą odległość przemierzyć pieszo, rowerem lub komunikacją prywatną, ponieważ busy kursują tu kilka razy w ciągu godziny.

 

Otoczenie budynku jest pełne zieleni, kwiatów i drzew. Słychać cudowny śpiew ptaków, a na każdym kroku można spotkać spacerujące po drzewach wiewiórki. Za hotelem znajduje się duża altana, w której można odpocząć, grillować lub rozpalić ognisko. Miejsce to stanowi doskonałą bazę wypadową w Góry Pieprzowe. W najbliższej okolicy zlokalizowany jest sklep spożywczo – przemysłowy, apteka, szpital, kościół. Tuż obok znajduje się również strzeżony parking, przeznaczony dla gości hotelowych.

 

W sąsiedztwie hotelu swoją siedzibę ma Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach Oddział w Sandomierzu ”Centrum Ogrodnicze”, który jest właścicielem tego obiektu.

 

ŚODR świadczy fachowe doradztwo w zakresie m.in. technologii w produkcji rolniczej, ekologicznych metod produkcji żywności, prowadzenia inwestycji w rolnictwie

i wielu innych. Oprócz doradztwa można skorzystać z szerokiej gamy szkoleń z zakresu technologii produkcji sadowniczej, warzywniczej i roślin ozdobnych. Odbywają się tu liczne pokazy cięcia drzew owocowych, pracy maszyn gospodarskich, czy też pokazy odmianowe.

Ośrodek dysponuje ponadto 3 salami konferencyjnymi oraz stołówką, w której goście hotelowi mogą skorzystać z całodziennego wyżywienia.

 

Oferta ŚODR skierowana do gości przybywających na „Sandomierski Szlak Jabłkowy” jest bardzo rozbudowana i stanowi uzupełnienie wiedzy zdobytej podczas poznawania szlaku, ponieważ pozwala dodatkowo uzyskać praktyczne umiejętności.

 

Hotel „Agro” dysponuje 13 pokojami gościnnymi. Łącznie posiada 30 miejsc noclegowych, w tym pokoje:

1 pokój 1-osobowy z łazienką,

1 pokój 2-osobowy z łazienką,

8 pokoi 2-osobowych bez łazienki,

1 pokój 3-osobowy bez łazienki,

2 pokoje 4-osobowe bez łazienki.

 

Oferta Hotelu „Agro” przeznaczona jest dla grup zorganizowanych, ale także osób indywidualnych, którzy cenią sobie ciszę i spokój.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!