Podróż smakowych
doznań regionalnych

Podróż smakowych doznań regionalnych

Restauracja „Dwór Dwikozy”

ul. Spółdzielcza 12

27-620 Dwikozy

tel. 15 834 44 36

recepcja@dwordwikozy.pl

www.dwordwikozy.pl

W niezapomnianą podróż smakowych doznań zabiorą Państwa dania kuchni regionalnej, o niespotykanym nigdzie indziej smaku i aromacie. Opierają się one na unikalnych składnikach, jak jabłko sandomierskie czy morela sandomierska zaleszczycka. Dziś polecamy „pierś kurczaka  duszoną w suszu sandomierskich  owoców”.

Restauracja Dworu Dwikozy to idealne miejsce na wyśmienitą ucztę dla zmysłów. Nasz Szef Kuchni Dariusz Wójcik wraz z znakomitym zespołem kucharzy: Agnieszką Wręczycką i Kamilem Pindychem specjalnie dla Państwa przygotuje znakomite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, na bazie wyłącznie naturalnych składników, z dodatkiem najlepszych przypraw. Restauracja Dwór Dwikozy jest ponadto jedyną w południowo-wschodniej Polsce, w której możecie Państwo zasmakować dań kuchni molekularnej.

W ofercie Dwór Dwikozy przygotował również ofertę noclegową. Do dyspozycji gości jest 20 komfortowych i klimatycznych pokoi typu standard oraz dwa apartamenty. Pobyt w nich będzie świetną okazją do relaksującego odpoczynku. Organizowane są tutaj również konferencje i szkolenia w dwóch salach konferencyjnych, których łączna powierzchnia wynosi 800m2. Pomieszczenia te mogą służyć odbywaniu imprez dla około 500 osób w ustawieniu bankietowym, luk ok. 800 osób w ustawieniu konferencyjnym, a więc Dwór Dwikozy jest wspaniałym miejscem do organizowania rodzinnych imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, chrzest.  Działająca całą dobę recepcja pozostaje zawsze do usług gości hotelowych. Hotel dysponuje dużym, zamkniętym parkingiem, na którym goście bezpiecznie mogą zostawić swój samochód.
Dwór Dwikozy to doskonałą okazja, aby aktywnie spędzić czas. W swej ofercie proponuje rowery, kijki nornic wal king, które są idealne dla początkujących jak
i zaawansowanych miłośników outdoor’owej aktywności.  Spokój i cisza jakie tu panują pozwolą Państwu na chwilę oderwać się od zgiełku codziennych spraw.