Gospodarstwo Agroturystyczne

Wojciech Gajda

Gospodarstwo Agroturystyczne

Wojciech Gajda

Obrazów 20 A

27-641 Obrazów

tel. 15/ 836 51 73

agroturystyka.gajda@interia.pl

Gospodarstwo położone jest w odległości 5km od Sandomierza i znajduje się na "Sandomierskim Szlaku Jabłkowym". Dom otacza piękny ogród kwiatowy z mnóstwem zieleni, w którym znajduje się miejsce na grilla czy rozpalenie ogniska. Oferujemy domowe posiłki wedle życzenia oraz degustację smakowitych przetworów domowej roboty (powidła śliwkowe, nalewki). Goście mają możliwość uczestniczenia w corocznych zbiorach owoców w gospodarstwie jak również  zakupienia owoców z naszego sadu.

 

W gospodarstwie panuje miła, niekrępująca atmosfera. Miejsce to stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania zabytkowych okolic (np. Sandomierza, Baranowa Sandomierskiego, Opatowa, Ujazdu, Koprzywnicy). Gospodarstwo kategoryzowane, czynne jest cały rok.

 

Do dyspozycji gości posiadamy: 5 pokoi z dostępem do węzła sanitarnego i aneksu kuchennego (łącznie 20 miejsc noclegowych), boisko do gry, miejsce na ognisko, grill, wypożyczalnię sprzętu rekreacyjnego, kuchnię ogólnodostępną, plac zabaw dla dzieci oraz parking. Pokoje są z telewizorami i łazienkami. Goście mogą korzystać z Internetu (wifi) oraz przyjeżdżać ze swoimi zwierzętami.

 

Istnieje także możliwość zlecenia prasowania i prania. Deska do prasowania / żelazko są ogólnodostępne.

 

Zapraszamy!!