Gospodarstwo Agroturystyczne

”Winnica Sandomierska”

Gospodarstwo Agroturystyczne "Winnica Sandomierska”

Marceli Małkiewicz

Góry Wysokie 136

27 -620 Dwikozy

kom. 782 679 034 Marceli

          511 776 360 Monika

marceli@winnicasandomierska.pl

rezerwacje@winnicasandomierska.pl

www.winnicasandomierska.pl

Wypoczynek wśród winnych wzgórz w Polsce! ”Winnica Sandomierska” zaprasza gości do przytulnych, w pełni wyposażonych apartamentów na piętrze zabytkowego domu z 1918 roku. U nas wypoczniesz od miejskiego zgiełku degustując nasze wina gronowe w pięknych okolicznościach przyrody. Zrelaksujesz się nad zarybionym stawem, położysz wśród winnych krzewów i poczujesz winiarski klimat podczas wieczorku winiarskiego w zabytkowej, pobenedyktyńskiej piwniczce!

 

Gospodarstwo położone jest ok. 8km od Sandomierza w malowniczej dolinie rzeki Opatówki, na trasie Sandomierskiego Szlaku Winiarskiego oraz Szlaku Kulinarnego „Świętokrzyska Kuźnia Smaków”.

 

Do dyspozycji gości posiadamy trzy w pełni wyposażone apartamenty z łazienkami i aneksami kuchennymi już od 50 zł za osobę/doba przy pobycie min 2 noce.

 

Pokoje mają aneksy kuchenne z płytą ceramiczną, podblatową lodówką i czajnikiem elektrycznym. Na wyposażeniu komplet garnków, zastawy stołowej

i akcesoriów. Przestronne łazienki z kabinami prysznicowymi lub wanną. W dwóch apartamentach wydzielona sypialenka z łóżkiem stacjonarnym oraz dodatkowo rozkładane 2 osobowe wypoczynki w salonach, w których znajdują się telewizory LCD. W cenie bielizna pościelowa, ręczniki, WiFi, parking.

 

Informacji na temat cen, wolnych miejsc, możliwości organizacji degustacji win

z naszej winnicy, szkoleń lub spotkań udzielamy telefonicznie lub mailowo.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości!