WARIANT I

WARIANT I

WARIANT I

WARIANT I

WARIANT I

WARIANT I

WARIANT I

Sandomierski Szlak Jabłkowy

zaprasza w krainę niezwykłych sadów, pysznych owoców, malowniczych krajobrazów, a także bogatej historii i ciekawych twórców. Sandomierszczyzna to jeden z najciekawszych krajoznawczo, ogrodniczych obszarów w naszym kraju. Natura obdarzyła ten kawałek Polski łaskawym klimatem - okolice Sandomierza mają specyficzny mikroklimat, który pozwala na wyprodukowanie owoców sandomierskich o tak specyficznym smaku i zapachu.

 

Skupiamy gospodarstwa sadownicze, agroturystyczne i winiarskie, które mogą zaoferować nie tylko pobyt w ciekawym zakątku Polski, ale także uatrakcyjnić

go innowacyjnymi propozycjami tras Sandomierskiego Szlaku Jabłkowego, wiodącego przez najciekawsze, najbardziej malownicze i atrakcyjne miejsca powiatu sandomierskiego.

 

Indywidualnie dobierane trasy wycieczek dla naszych gości, pozwalają zasmakować w krajobrazach Wyżyny Kielecko - Sandomierskiej i poznać wspaniałą spuściznę kulturową i historyczną tego regionu, zachęcając do zwiedzania obiektów zabytkowych, muzeów, czy izb regionalnych.

Serdecznie zapraszamy!

To tylko niektóre z propozycji, które mamy do zaoferowania.  Aby poznać je wszystkie

Drogi Turysto, koniecznie musisz się wybrać w podróż Sandomierskim Szlakiem Jabłkowym…